TinyRobots – Dron

Szybki i precyzyjny robot do rysowania linii

  • TinyRobots to autonomiczne i zautomatyzowane rozwiązanie do wyznaczania linii dla wszystkich Twoich projektów na zewnątrz (drogi, autostrady, parkingi, działki) oraz wewnątrz budynków (zadaszone parkingi).

Wdrażanie i użytkowanie

Szybkie wdrożenie i łatwe użytkowanie – dzięki uproszczonemu procesowi konfiguracji:

 • Aby użyć TinyRobots, zaimportuj w swojej książce polowej T7 swój projekt (ten sam projekt używany dla wszystkich twoich aplikacji topograficznych)
 • Rozmieszczenie TinyRobots w terenie: kompaktowy i lekki, łatwy w transporcie i obsłudze (18kg)
 • Twój TinyRobots jest już gotowy do rysowania Twoich linii w sposób autonomiczny i zautomatyzowany

Dokładność  

TinyRobots wyposażony jest w mobilny system GNSS SPS785 – co pozwala mu działać z centymetrową dokładnością. Do zastosowań wewnątrz pomieszczeń i dokładności milimetrowej można go również sprzęgnąć z tachimetrem. Ten robot szybko się uruchamia, więc możesz zacząć pracować wydajnie. Jego autonomia wynosi 8 godzin, a prędkość 4km/h przy rysowaniu linii przerywanej lub ciągłej. 

Prędkość

Przy prędkości znakowania liniowego lub punktowego wynoszącej 4 km/h może wstępnie oznakować ponad 30 kilometrów liniowych drogi w ciągu jednego dnia. Ponadto, dzięki sprzężeniu z platformą Siteworks, można łatwo zaplanować wszystkie aplikacje znakowania, dostosować projekt i plan znakowania (do zatwierdzenia) z tabletu T7.

Bezpieczeństwo

Łatwy w transporcie i obsłudze, może być szybko rozmieszczony na miejscu przez jednego operatora – zmniejszając liczbę zasobów zmobilizowanych na projekcie. TinyRobots jest autonomiczny, na miejscu potrzebna jest tylko jedna osoba.

Potrzebujesz szkolenia z zakresu geodezji?

Niezależnie od tego, czy szukasz szkolenia wstępnego, czy zaawansowanego, nasi inżynierowie aplikacji mogą uzupełnić Twoją wiedzę o szereg kursów, aby zmaksymalizować wykorzystanie sprzętu Trimble. Dowiedz się więcej o tym, jak używać sprzętu na naszej stronie Aktualności i Wydarzenia. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej pełnej oferty pakietów szkoleniowych, skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.

Choisissez la formule qui vous convient le mieux – notre service commercial prendra contact avec vous très rapidement.

Formuła

Szkolenie

x
x

SITECH Poland– oferuje szereg szkoleń mających na celu optymalizację wykorzystania systemów prowadzenia – dowiedz się więcej 

Usługi

x

Szkolenia, wsparcie telefoniczne, umowy serwisowe: szereg usług, które pomogą Ci łatwo zaadoptować technologie Trimble. SERWIS

Mogą być Państwo również zainteresowani tymi rozwiązaniami

Wniosek o udzielenie informacji

Przygotuj swoją ofertę

Szkolenie

Usługi

  Wniosek o udzielenie informacji

  Powrót

  Wyślij nam tę konfigurację, aby otrzymać więcej informacji od naszego zespołu handlowego lub technicznego: Wypełnij ten formularz kontaktowy.  Pan
  Pani

  Twój skład

  Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych można znaleźć w naszym Personal Data Policy.*

  Close