30
Pracownicy
500
Godziny szkoleniowe na rok
+ z 150
Rozwiązania zwiększające wydajność

SITECH Poland


O SITECH Poland

SITECH Poland jest wyłącznym dystrybutorem rozwiązań Trimble dla placów budowy: prowadzenie, topografia, oprogramowanie.

  • Innowacja
  • Cyfrowy plac budowy
  • Zmniejszenie śladu węglowego

Innowacja, poprzez zaawansowane funkcje prowadzenia i automatyzacji, rozszerzoną rzeczywistość, skanowanie, drony, symulator: w drodze do autonomicznego placu budowy.

Cyfrowe miejsce pracy.

Poszukiwanie wydajności i zmniejszenie śladu węglowego. Są to ważne kwestie dla naszych klientów, a zatem duża odpowiedzialność dla nas. My, Grupa Arkance, jesteśmy partnerem, by budować mądrzej. Naszą ambicją jest wykorzystanie technologii cyfrowej, aby sprostać tym wyzwaniom, zmienić sposób, w jaki pracujemy i korzystamy z maszyn, zoptymalizować przepływ informacji i procesy oraz poprawić sposób, w jaki projektujemy projekty i wykonujemy pracę.

Arkance


O Arkance

Misją ARKANCE jest wspieranie klientów w ich cyfrowej transformacji poprzez europejską sieć ekspertów. Grupa zatrudniająca 850 pracowników w 3 działach – ARKANCE SYSTEMS, ALLTERRA i SITECH – współpracuje ze światowymi liderami, w szczególności z firmami AUTODESK i TRIMBLE, w zakresie dystrybucji i wdrażania rozwiązań przeznaczonych do optymalizacji wszystkich faz cyklu życia projektu budowlanego lub przemysłowego, od biura po plac budowy.Skontaktuj się z nami


    Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych można znaleźć w naszym Personal Data Policy.*