System Sterowania- Platforma Trimble Earthworks

Zwiększ produktywność i zmniejsz emisję dwutlenku węgla na placu budowy dzięki systemowi prowadzenia Trimble

Rozwiązania w zakresie prowadzenia maszyn przy wszystkich robotach ziemnych 

Współpracująca ze wszystkimi maszynami na placu budowy platforma Trimble Earthworks  została tak zaprojektowana, aby pomóc Ci pracować dokładniej, szybciej i w krótszym czasie – zapewniając nieskończony wzrost produktywności we wszystkich fazach robót ziemnych: wstępnych, wykończeniowych i z wykorzystaniem materiałów drogowych. 

Korzyści wynikające z prowadzenia maszyn:  

 • Koparki
 • Buldożer
 • Równiarki silnikowe i sprzęt drogowy

Beneficja

 • Większe bezpieczeństwo: nikt nie porusza się wokół maszyn
 • Większa precyzja i wydajność: w zależności od konfiguracji, maszyny kopią z dokładnością centymetrową lub milimetrową w krótszym czasie
 • Oszczędność paliwa i materiałów – zmniejszenie wpływu budowy na emisję dwutlenku węgla
 • Monitorowanie postępu prac w czasie rzeczywistym: połączenie pomiędzy Trimble Earthworks i platformami monitorowania placu budowy firmy Trimble pozwala na monitorowanie postępu prac w czasie rzeczywistym

Interfejs Earthworks

Trimble Earthworks działa w oparciu o system operacyjny Android. Projekt i ergonomia aplikacji zostały opracowane z myślą o spełnieniu wszystkich potrzeb operatorów: intuicyjna, spersonalizowana i dotykowa nawigacja oraz zoptymalizowane wyświetlanie wszystkich danych projektu (położenie maszyny, wymiary, wykopy/nasypy, strefy, których należy unikać itp.)

Wybierz pakiet, który najbardziej Ci odpowiada – nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Tobą bardzo szybko

Formuła

Szkolenie

x
x
x

SITECH Polska – autoryzowane centrum szkoleniowe – oferuje szereg szkoleń mających na celu optymalizację wykorzystania naszych rozwiązań programowych – Czytaj dalej

Usługi

x
x

Wsparcie w zakresie zarządzania zmianą, szkolenia i wsparcie naszych inżynierów produkcji: szereg usług, które pomogą Ci łatwo zaadoptować technologie Trimble. Usługi

Zmniejszenie zużycia paliwa dzięki sterowaniu maszynami

Dzięki systemom sterowania maszyn budowlanych Trimble Earthworks powodują redukcję zużycia CO2 na swoich placach budowy.

Operator pracuje szybciej i dokładniej realizując wymaganą rzędną projektową, przy mniejszej liczbie przejazdów — a nawet szybciej dzięki automatyce (w przypadku koparek jako dodatkowa opcja) — znacznie zmniejszając zużycie paliwa i tworząc bardziej ekologiczne place budów.

Zintegrowana budowaklucz do obniżenia śladu węglowego

Trimble WorksManager usprawnia wymianę danych między biurem a maszyną na placu budowy, jednocześnie radykalnie zmniejszając liczbę podróży na budowę do  dzięki zaawansowanym funkcjom:

 • Zdalny dostęp: Przejmij zdalną kontrolę nad systemami sterowania Trimble znajdujacymi się na budowie. Zapewnij niezbędne wsparcie techniczne (samodzielnie lub za pośrednictwem inżynierów wsparcia technicznego z SITECH Service & Support), dodatkowe szkolenia i nie tylko, bez konieczności odwiedzania placu budowy.
 • Monitorowanie terenu budowy: Informacje związane z projektem są synchronizowane w czasie rzeczywistym z maszyn do biura (postęp prac, zgodność z danymi projektowymi.) oraz z biura do maszyn (zmiany w projekcie itp.). Monitoring jest ciągły i maksymalnie zoptymalizowany, liczba osób na budowie jest zredukowana – poprawiając zarówno bezpieczeństwo, jak i ograniczając ślad węglowy.

Dowiedz się więcej o WorksManager

Zakładka: koparki hydrauliczne 

Zaawansowane funkcje pozwalające osiągnąć niezrównany poziom wydajności

Dzięki wielu zaawansowanym funkcjom, oprócz tradycyjnych korzyści płynących z zastosowania systemu prowadzenia, Trimble Earthworks wprowadza koparki w erę cyfrową.  

 • Automatyzacja: system przejmuje kontrolę nad ramieniem i łyżką  – operator steruje tylko wysięgnikiem – aby w krótkim czasie osiągnąć spójne poziomowanie.  
 • Własne ważenie: opcja Loadrite Payload Management przekształca system prowadzenia w pokładowe rozwiązanie do ważenia, bez konieczności dodawania nowego wyświetlacza w kabinie. 
 • Rzeczywistość rozszerzona: gdy cyfrowy model placu budowy jest nakładany na model rzeczywisty w celu poprawy bezpieczeństwa na placu budowy 

KONFIGURACJE 

 • Pojedynczy GNSS 
 • Podwójny GNSS 
 • UTS (pryzmat i tachimetr) 
 • Poziomowanie GCS900 

Zakładka spycharki i równiarki

Zwiększona precyzja i automatyzacja

Trimble® Earthworks pomaga operatorom osiągnąć niespotykaną dokładność. Podobnie jak w przypadku koparek, nowe czujniki IMU w połączeniu z nowym interfejsem oprogramowania poprawiają precyzję i szybkość wykonywania wszystkich projektów, zarówno prostych, jak i złożonych. 

KONFIGURACJE 

 • Podwójny GNSS zamontowany w kabinie 
 • Uniwersalne tachimetry 
 • Podwójny laser 2D 

EARTHWORKS GO! 

NOWA NORMA DOTYCZĄCA KONTROLI MASZYN KOMPAKTOWYCH 

NIEZRÓWNANE MOŻLIWOŚCI PRZENOSZENIA 

Dzięki Earthworks GO!, łatwemu w instalacji, mobilnemu systemowi prowadzenia 2D, możesz kopać z centymetrową dokładnością w zaledwie kilka minut. 

Opatentowany system Trimble GO! Zestaw umożliwia szybki montaż systemu na małej ładowarce gąsienicowej: aplikacja Earthworks GO jest instalowana na smartfonie w kabinie, czujniki są przyczepione do maszyny, a podłączenia wykonywane są w ciągu kilku minut.  

Zastosowanie tego systemu gwarantuje większą wydajność, średnio o 20%: mniejszą liczbę poprawek, oszczędność paliwa i materiałów.

Mogą być Państwo również zainteresowani tymi rozwiązaniami

Wniosek o udzielenie informacji

Przygotuj swoją ofertę

Szkolenie

Usługi

  Wniosek o udzielenie informacji

  Powrót

  Wyślij nam tę konfigurację, aby otrzymać więcej informacji od naszego zespołu handlowego lub technicznego: Wypełnij ten formularz kontaktowy.

  Pan

  Pani


  Twój skład

  Dane osobowe zbierane za pośrednictwem strony internetowej www.sitech-poland.pl (zwanej dalej "Stroną Internetową") będą przetwarzane przez SITECH POLAND, administratora danych, w celu przetworzenia wniosku o udzielenie informacji i lepszego poznania użytkownika.
  Informacje oznaczone gwiazdką są obowiązkowe w celu rozpatrzenia wniosku użytkownika.
  Zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych użytkownik ma prawo zażądać od nas informacji. Użytkownik ma
  - prawo do dostępu (i) sprostowania, usunięcia i przeniesienia swoich danych osobowych;
  - Prawo do żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych z uzasadnionych przyczyn;
  Użytkownik ma również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, takiego jak Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku naruszenia obowiązujących przepisów o ochronie danych.
  Użytkownik może również wnieść skargę do organu nadzorczego, takiego jak Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku naruszenia obowiązujących przepisów o ochronie danych. Użytkownik może skorzystać z tych praw, pisząc na następujący adres e-mail: dpo@monnoyeur.com
  Sprzeciw może jednak, w praktyce i w poszczególnych przypadkach, wpłynąć na żądanie udzielenia informacji.
  Więcej szczegółowych informacji na temat przetwarzania danych można znaleźć na naszej stronie internetowej. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności.


  Close