Earthworks 3D – Równiarki

Trimble Earthworks Równiarki: Prowadzenie 3D 

Koniec z masztami i kablami na lemieszu, dzięki Trimble Earthworks dla równiarek, pracuj z maksymalnym zakresem ruchu realizując najbardziej wymagające projekty. Nie ma potrzeby codziennego montowania i demontowania anten, ponieważ są one teraz przymocowane do dachu maszyny. Pozwala to zaoszczędzić cenny czas i zapewnia większe bezpieczeństwo sprzętu.  

Trimble® Earthworks pomaga Twoim operatorom osiągnąć niespotykaną dokładność. Podobnie jak w przypadku koparek i spychaczy, nowe czujniki IMU w systemie Trimble Earthworks w połączeniu z ergonomicznie zoptymalizowanym 10-calowym tabletem z ekranem dotykowym jeszcze bardziej zwiększają wydajność Twojej maszyny. Zwiększona dokładność i szybkość pracy we wszystkich zastosowaniach, zarówno prostych, jak i złożonych. 

Wyrównywanie nowej generacji: wydajne, szybkie i precyzyjne 

Wydajność systemu Trimble 3D 

Trimble Earthworks, podobnie jak poprzednie generacje systemów prowadzenia, zapewnia : 

 • pracę z centymetrową lub milimetrową dokładnością: w zależności od konfiguracji (centymetryczna z GNSS i milimetrowa z pryzmatem + tachimetrem) 
 • znaczący wzrost wydajności i szybki zwrot inwestycji 
 • dzięki automatyzacji ruchów lemiesza, można łatwo osiągnąć proste i złożone kształty  
 • wyświetlanie w kabinie na projekcie pozycji maszyny  oraz informacji o wykopie i zasypie 
 • zwiększenie bezpieczeństwa, ponieważ nikt nie chodzi wokół maszyny, a system pozwala na ustawienie stref, których należy unikać 
 • możliwość weryfikacji postępu prac, dzięki przesyłaniu informacji o punktach z łyżki bezpośrednio do biura 
 • oszczędność paliwa i materiałów: większa precyzja, mniejsza liczba powtórzeń i spokojniejsza praca. 

Nowa era sprzętu dla większej wydajności 

Nowa ergonomia platformy Trimble Earthworks pozwala całkowicie spersonalizować interfejs ekranu w kabinie: wyświetlania ustawień maszyny na projekcie w poszczególnych ułożeniach oraz wizualizacja różnych informacji związanych z projektem (miejsce docelowe, wykopy/ nasypy, itd.) są w pełni konfigurowalne na tablecie zgodnie z Twoimi preferencjami.  Od tej pory antenki znajdują się w kabinie, a ich ustawienie jest o wiele łatwiejsze i szybsze. 

Wybierz pakiet, który najbardziej Ci odpowiada – nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Tobą

Formuła

Szkolenie

x
x
x
x

SITECH Poland – Zarządzanie zmianą, szkolenia, wsparcie telefoniczne, umowy serwisowe: szereg usług, które pomogą Ci łatwo zaadoptować technologie Trimble – szkolenie 

Usługi

x
x

Wsparcie w zakresie zarządzania zmianą, szkolenia i wsparcie naszych inżynierów produkcji: szereg usług, które pomogą Ci łatwo zaadoptować technologie Trimble.

Zmniejszenie zużycia paliwa dzięki sterowaniu maszynami

Dzięki systemom sterowania maszyn budowlanych Trimble Earthworks 3D na równiarki powodują redukcję zużycia CO2 na swoich placach budowy.

Operator pracuje szybciej i dokładniej realizując wymaganą rzędną projektową, przy mniejszej liczbie przejazdów — a nawet szybciej dzięki automatyce (w przypadku koparek jako dodatkowa opcja) — znacznie zmniejszając zużycie paliwa i tworząc bardziej ekologiczne place budów.

Zintegrowana budowaklucz do obniżenia śladu węglowego

Trimble WorksManager usprawnia wymianę danych między biurem a maszyną na placu budowy, jednocześnie radykalnie zmniejszając liczbę podróży na budowę do  dzięki zaawansowanym funkcjom:

 • Zdalny dostęp: Przejmij zdalną kontrolę nad systemami sterowania Trimble znajdujacymi się na budowie. Zapewnij niezbędne wsparcie techniczne (samodzielnie lub za pośrednictwem inżynierów wsparcia technicznego z SITECH Service & Support), dodatkowe szkolenia i nie tylko, bez konieczności odwiedzania placu budowy.
 • Monitorowanie terenu budowy: Informacje związane z projektem są synchronizowane w czasie rzeczywistym z maszyn do biura (postęp prac, zgodność z danymi projektowymi.) oraz z biura do maszyn (zmiany w projekcie itp.). Monitoring jest ciągły i maksymalnie zoptymalizowany, liczba osób na budowie jest zredukowana – poprawiając zarówno bezpieczeństwo, jak i ograniczając ślad węglowy.

Dowiedz się więcej o WorksManager

Mogą być Państwo również zainteresowani tymi rozwiązaniami

Wniosek o udzielenie informacji

Przygotuj swoją ofertę

Szkolenie

Usługi

  Wniosek o udzielenie informacji

  Powrót

  Wyślij nam tę konfigurację, aby otrzymać więcej informacji od naszego zespołu handlowego lub technicznego: Wypełnij ten formularz kontaktowy.

  Pan

  Pani


  Twój skład

  Dane osobowe zbierane za pośrednictwem strony internetowej www.sitech-poland.pl (zwanej dalej "Stroną Internetową") będą przetwarzane przez SITECH POLAND, administratora danych, w celu przetworzenia wniosku o udzielenie informacji i lepszego poznania użytkownika.
  Informacje oznaczone gwiazdką są obowiązkowe w celu rozpatrzenia wniosku użytkownika.
  Zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych użytkownik ma prawo zażądać od nas informacji. Użytkownik ma
  - prawo do dostępu (i) sprostowania, usunięcia i przeniesienia swoich danych osobowych;
  - Prawo do żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych z uzasadnionych przyczyn;
  Użytkownik ma również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, takiego jak Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku naruszenia obowiązujących przepisów o ochronie danych.
  Użytkownik może również wnieść skargę do organu nadzorczego, takiego jak Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku naruszenia obowiązujących przepisów o ochronie danych. Użytkownik może skorzystać z tych praw, pisząc na następujący adres e-mail: dpo@monnoyeur.com
  Sprzeciw może jednak, w praktyce i w poszczególnych przypadkach, wpłynąć na żądanie udzielenia informacji.
  Więcej szczegółowych informacji na temat przetwarzania danych można znaleźć na naszej stronie internetowej. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności.


  Close