Oferty pracy

Sprawdź nasze oferty pracy i wyślij nam swoją aplikację!

Inżynier wsparcia techniczno-geodezyjnego – BIURO KRAKÓW
To oferujemy Twój zakres obowiązków Nasze wymagania Mile widziane
Czytaj więcej
Specjalista ds. marketingu
Poszukujemy do naszego zespołu Specjalisty ds. marketingu, pasjonata nowoczesnych strategii promocyjnych, który doskonale czuje się w świecie marketingu cyfrowego. Jeśli jesteś osobą z kreatywnym podejściem do promocji, lubisz wyzwania i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, dołącz do naszego zespołu. Sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku. Oczekiwania: • Doświadczenie zawodowe w…
Inżynier wsparcia techniczno-geodezyjnego -TEREN
To oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę służbowy samochód pakiet szkoleniowy w zakresie obsługi oraz serwisu urządzeń i oprogramowania Trimble ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie o prestiżowej pozycji na rynku możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku pakiet socjalny Twój zakres obowiązków udzielanie wsparcia technicznego klientom firmy wdrażanie systemów u klientów, pierwsze…