Earthworks 2D – Spycharki

System earthwroks 2D umożliwia kontrolę wzniosu i pochylenia lemiesza spycharki. Pomiar nachylenia jest również możliwy poprzez dodanie do systemu czujnika nachylenia. Odbiornik laserowy jest zamontowany na szczycie masztu, aby monitorować wysokość w czasie rzeczywistym.

  • Dokładność centymetrowa
  • Połączenie z czujnikiem laserowym
  • Monitorowanie projektu w kabinie
  • Automatyka

Ekran sterowania w kabinie

W kabinie, dotykowy tablet podaje w czasie rzeczywistym wysokość i nachylenie ostrza. Pozwala to na większą precyzję i szybsze osiągnięcie wysokości poprzez wyeliminowanie przekopywania, a tym samym nadmiaru materiału w fazach zasypywania. System ten można rozbudować do systemu prowadzenia 3D.

Możliwe zastosowania:

 • Boiska sportowe
 • Budowa dróg
 • Proste platformy
 • Budynki komercyjne
 • Nasypy
 • PRACE ZEWNĘTRZNE

Możliwe konfiguracje

 • Pojedyncza cela laserowa i czujnik nachylenia: system z pojedynczą referencją laserową połączoną z czujnikiem ultradźwiękowym do kontroli nachylenia i spadku lemiesza, do pracy na zboczach lub wyrównywania powierzchni.
 • Podwójna cela laserowa: podwójna referencja laserowa sprzężona z czujnikami i sondami ultradźwiękowymi dla prac o wysokiej precyzji.

Wybierz pakiet, który najbardziej Ci odpowiada – nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Tobą

Formuła

Szkolenie

x
x

SITECH Poland– oferuje szereg szkoleń mających na celu optymalizację wykorzystania systemów prowadzenia – dowiedz się więcej 

Usługi

Szkolenia, wsparcie telefoniczne, umowy serwisowe: szereg usług, które pomogą Ci łatwo zaadoptować technologie Trimble. SERWIS

Zmniejszenie zużycia paliwa dzięki sterowaniu maszynami

Dzięki systemom sterowania maszyn budowlanych Trimble Earthworks 2D na spycharki powodują redukcję zużycia CO2 na swoich placach budowy.

Operator pracuje szybciej i dokładniej realizując wymaganą rzędną projektową, przy mniejszej liczbie przejazdów — a nawet szybciej dzięki automatyce (w przypadku koparek jako dodatkowa opcja) — znacznie zmniejszając zużycie paliwa i tworząc bardziej ekologiczne place budów.

Zintegrowana budowaklucz do obniżenia śladu węglowego

Trimble WorksManager usprawnia wymianę danych między biurem a maszyną na placu budowy, jednocześnie radykalnie zmniejszając liczbę podróży na budowę do  dzięki zaawansowanym funkcjom:

 • Zdalny dostęp: Przejmij zdalną kontrolę nad systemami sterowania Trimble znajdujacymi się na budowie. Zapewnij niezbędne wsparcie techniczne (samodzielnie lub za pośrednictwem inżynierów wsparcia technicznego z SITECH Service & Support), dodatkowe szkolenia i nie tylko, bez konieczności odwiedzania placu budowy.
 • Monitorowanie terenu budowy: Informacje związane z projektem są synchronizowane w czasie rzeczywistym z maszyn do biura (postęp prac, zgodność z danymi projektowymi.) oraz z biura do maszyn (zmiany w projekcie itp.). Monitoring jest ciągły i maksymalnie zoptymalizowany, liczba osób na budowie jest zredukowana – poprawiając zarówno bezpieczeństwo, jak i ograniczając ślad węglowy.

Dowiedz się więcej o WorksManager

Mogą być Państwo również zainteresowani tymi rozwiązaniami

Wniosek o udzielenie informacji

Przygotuj swoją ofertę

Szkolenie

Usługi

  Wniosek o udzielenie informacji

  Powrót

  Wyślij nam tę konfigurację, aby otrzymać więcej informacji od naszego zespołu handlowego lub technicznego: Wypełnij ten formularz kontaktowy.  Pan
  Pani

  Twój skład

  Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych można znaleźć w naszym Personal Data Policy.*

  Close