R750 stacja bazowa GNSS

Duże opcje rozbudowy

Odbiornik modułowy R750 oferuje możliwość pełnej rozbudowy oraz liczne opcje wyposażenia, m.in:

  • Jako stacja bazowa RTK
  • Jako precyzyjny, ruchomy odbiornik terenowy

  Według potrzeb – jako stacja bazowa lub odbiornik ruchomy RTK

   

Zintegrowany odbiornik do precyzyjnych pomiarów w terenie

Bez względu na to, czy potrzebujesz wiarygodnej stacji bazowej GNSS, czy odpornego, terenowego odbiornika GNSS – Trimble® R750 zapewnia połączenie elastyczności i możliwości rozbudowy, aby sprostać wymaganiom Twojej pracy.

Jako stała lub przenośna stała stacja bazowa – Trimble® R750 nadaje poprawki GNSS do odbiorników ruchomych i systemów sterowania maszynami. Odbiornik zainstalowany na pojeździe może być używany do szybkiej, wydajnej kontroli realizowanego projektu i mapowania powierzchni.

Odbiornik GNSS Trimble R750 obsługuje wszystkie dostępne konstelacje satelitów, a dzięki technologii Trimble ProPoint™ zapewnia większą wydajność i wiarygodność w trudnych warunkach terenowych. Możliwość bezpośredniego wysyłanych danych z terenu do biura sprawia, że wszyscy są na bieżąco z postępem prac a dane będą bezpieczne.

Zintegrowany odbiornik GNSS Trimble R750 występuje w różnych opcjach wyposażenia – w zależności od wymogów danej budowy- czy to prace lądowe czy morskie.

Wbudowany modem 4G LTE.

 • Wbudowany radiomodem do obsługi stacji bazowej i odbiorników ruchomych GNSS.
 • Wodoodporny panel sterowania z dużym wyświetlaczem.
 • Umożliwia wydłużenie czasu pracy po podłączeniu zasilania przez standardowe złącze USB-C
 • Szybkie ustawienie stacji bazowej za pomocą klawisza skrótu Trimble Autobase™ .
 • Szybkie i łatwe połączenie z telefonem dzięki kodowi QR

Bezpieczny i łatwy w użyciu

Urządzenie Trimble R750 składa się z odbiornika GNSS zintegrowanego z radiem oraz wybranego modelu anteny zewnętrznej. Odbiornik może być umieszczony w kabinie lub kontenerze budowlanym – gdzie będzie chroniony przed kradzieżą i warunkami pogodowymi, a antena w miejscu z odsłoniętym horyzontem oraz maksymalnym zasięgiem radiowym/GSM.

Aby korzystać z R750, nie musisz być ekspertem w technologii GNSS. Zintegrowane radio 450 lub 900 MHz oraz kompatybilność z oprogramowaniem Trimble Siteworks sprawiają, że R750 jest łatwy w użyciu, szybki w ustawieniu i bardziej wydajny w pracy. Dzięki Trimble Autobase™ każdy pracownik może ustawić stację referencyjną jednym przyciskiem.

Zmniejsz przestoje, niepotrzebne podróże i kosztów

Nie ma potrzeby odbywania czasochłonnych i kosztownych wizyt w celu codziennego konfigurowania stacji bazowej lub diagnozowania możliwych problemów. Jest to szczególnie istotne przy trudno dostępnych lub odległych miejscach. Odbiornik Trimble R750 może być sterowany, konfigurowany i monitorowany zdalnie! Otrzymywanie na czas powiadomień o nieprawidłowym działaniu – pozwoli skróci przestoje i zwiększy produktywność na budowie.

Poprawiona łączność i zwiększona dokładność

W R750 zastosowano technologię Maxwell™ 7, która umożliwia śledzenie wszystkich konstelacji i sygnałów GNSS. Zapewnia bardziej wiarygodne wyniki pomiarów oraz pracę bez przerw.

Dzięki technologii Trimble ProPoint™ – zaufaj niezrównanej wydajności i produktywności zaawansowanego odbiornika w trudnym terenie. Zaawansowane filtrowanie sygnałów zniekształconych i ich analiza oznacza lepszą ochronę przed zagłuszaniem, nakładaniem się i wielodrożnością sygnałów satelitarnych, zwiększając dokładność i wiarygodność.

Dzięki funkcjom Trimble xFill® i CenterPoint® RTX tymczasowa utrata poprawek nie powoduje już przestojów w pracy. Nadal nieprzerwanie używasz odbiornika ruchomego z centymetrową dokładnością (RTK) aż do pięciu minut od utraty poprawek.

Utrzymuj połączenie i aktualizuj informacje na bieżąco. Odbieraj poprawki RTK ze stacji bazowej przez Internet, za pomocą wbudowanego modemu LTE i usługi Trimble (IBSS). Odbieraj poprawki RTK z Trimble VRS Now lub innych dostawców poprawek NTRIP.

 

Wybierz pakiet, który najbardziej Ci odpowiada – nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Tobą.

Formuła

Usługi

x

Zarządzanie zmianą, szkolenia, wsparcie telefoniczne, umowy serwisowe: szereg usług, które pomogą Ci łatwo zaadoptować technologie Trimble. Serwis.

Mogą być Państwo również zainteresowani tymi rozwiązaniami

Wniosek o udzielenie informacji

Przygotuj swoją ofertę

Szkolenie

Usługi

  Wniosek o udzielenie informacji

  Powrót

  Wyślij nam tę konfigurację, aby otrzymać więcej informacji od naszego zespołu handlowego lub technicznego: Wypełnij ten formularz kontaktowy.

  Pan

  Pani


  Twój skład

  Dane osobowe zbierane za pośrednictwem strony internetowej www.sitech-poland.pl (zwanej dalej "Stroną Internetową") będą przetwarzane przez SITECH POLAND, administratora danych, w celu przetworzenia wniosku o udzielenie informacji i lepszego poznania użytkownika.
  Informacje oznaczone gwiazdką są obowiązkowe w celu rozpatrzenia wniosku użytkownika.
  Zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych użytkownik ma prawo zażądać od nas informacji. Użytkownik ma
  - prawo do dostępu (i) sprostowania, usunięcia i przeniesienia swoich danych osobowych;
  - Prawo do żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych z uzasadnionych przyczyn;
  Użytkownik ma również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, takiego jak Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku naruszenia obowiązujących przepisów o ochronie danych.
  Użytkownik może również wnieść skargę do organu nadzorczego, takiego jak Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku naruszenia obowiązujących przepisów o ochronie danych. Użytkownik może skorzystać z tych praw, pisząc na następujący adres e-mail: dpo@monnoyeur.com
  Sprzeciw może jednak, w praktyce i w poszczególnych przypadkach, wpłynąć na żądanie udzielenia informacji.
  Więcej szczegółowych informacji na temat przetwarzania danych można znaleźć na naszej stronie internetowej. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności.


  Close