DJI Phantom 4 RTK  – Drony

Zautomatyzuj swoje pomiary topograficzne

 • Dron DJI Phantom 4 RTK został stworzony, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby geodezyjne: centymetrowa dokładność przy mniejszej ilości punktów kontroli naziemnej (GCP).

System pozycjonowania z centymetrową dokładnością


Z Phantomem 4 RTK zintegrowany jest nowy moduł RTK, który zapewnia dane o pozycjonowaniu w czasie rzeczywistym z centymetrową dokładnością. Dokładność jest poprawiona na metadanych obrazu.

Szybkie wdrożenie na miejscu

Szybko zaprogramuj plan lotu na miejscu, a dron wykona badanie autonomicznie. Dzięki zintegrowanej aplikacji do planowania lotu (GS RTK) i prostej metodzie zbierania danych RTK, piloci mają do dyspozycji kompletne, gotowe do użycia rozwiązanie dla każdego zadania geodezyjnego, kartograficznego lub inspekcyjnego.

Podłączenie do platformy Trimble Stratus: monitorowanie postępów pracy

Przetwarzanie Twoich pomiarów fotogrametrycznych nigdy nie było łatwiejsze. Twoje loty dronem są przetwarzane przez nas w rekordowym czasie i zwracane do Ciebie na bezpiecznej i intuicyjnej platformie, dzięki czemu możesz poświęcić swój czas na wykorzystanie tych danych i zaprogramowanie reszty swoich działań wokół cyfrowego modelu swoich miejsc. Raporty te ułatwią Ci podejmowanie decyzji i będą zasilać spotkania rozliczeniowe / deklaracyjne z Twoim klientem.

Dane techniczne

 • 1 sterowanie radiowe z wbudowanym ekranem 5,5″
 • 4 śmigła
 • 2 inteligentne baterie lotnicze
 • 1 DJI smart battery charging hub
 • 1 adapter
 • 1 kabel zasilający
 • 1 inteligentna bateria do sterowania radiowego
 • 1 koncentrator ładowania dla inteligentnej baterii
 • 1 kabel micro-USB / 1 kabel USB
 • 1 karta Micro-SD 16 GB
 • 1 torba do przenoszenia

Wybierz pakiet, który najbardziej Ci odpowiada – nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Tobą

Formuła

Szkolenie

SITECH Poland– oferuje szereg szkoleń mających na celu optymalizację wykorzystania systemów prowadzenia – dowiedz się więcej 

Usługi

Szkolenia, wsparcie telefoniczne, umowy serwisowe: szereg usług, które pomogą Ci łatwo zaadoptować technologie Trimble. SERWIS

Mogą być Państwo również zainteresowani tymi rozwiązaniami

Wniosek o udzielenie informacji

Przygotuj swoją ofertę

Szkolenie

Usługi

  Wniosek o udzielenie informacji

  Powrót

  Wyślij nam tę konfigurację, aby otrzymać więcej informacji od naszego zespołu handlowego lub technicznego: Wypełnij ten formularz kontaktowy.

  Pan

  Pani


  Twój skład

  Dane osobowe zbierane za pośrednictwem strony internetowej www.sitech-poland.pl (zwanej dalej "Stroną Internetową") będą przetwarzane przez SITECH POLAND, administratora danych, w celu przetworzenia wniosku o udzielenie informacji i lepszego poznania użytkownika.
  Informacje oznaczone gwiazdką są obowiązkowe w celu rozpatrzenia wniosku użytkownika.
  Zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych użytkownik ma prawo zażądać od nas informacji. Użytkownik ma
  - prawo do dostępu (i) sprostowania, usunięcia i przeniesienia swoich danych osobowych;
  - Prawo do żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych z uzasadnionych przyczyn;
  Użytkownik ma również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, takiego jak Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku naruszenia obowiązujących przepisów o ochronie danych.
  Użytkownik może również wnieść skargę do organu nadzorczego, takiego jak Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku naruszenia obowiązujących przepisów o ochronie danych. Użytkownik może skorzystać z tych praw, pisząc na następujący adres e-mail: dpo@monnoyeur.com
  Sprzeciw może jednak, w praktyce i w poszczególnych przypadkach, wpłynąć na żądanie udzielenia informacji.
  Więcej szczegółowych informacji na temat przetwarzania danych można znaleźć na naszej stronie internetowej. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności.


  Close