Earthworks 3D – Koparki

Trimble Earthworks: punkt odniesienia w dziedzinie systemów prowadzenia dla koparek hydraulicznych.  

Trimble Earthworks to rozwiązanie nowej generacji do prowadzenia maszyn 

  • Poprawa produktywności: pracuj dokładniej i w krótszym czasie 
  • Oszczędność paliwa i materiałów: większa precyzja, mniejsza liczba powtórzeń i spokojniejsza praca. 
  • Zaawansowane funkcje: rzeczywistość rozszerzona w kabinie, własne ważenie i automatyzacja  
  • Ekologia: klucz do obniżenia śladu węglowego na placach budowy

Wydajność i intuicyjność 

Interfejs użytkownika 

W kabinie, na tablecie Trimble TD520 znajdziesz Trimble Earthworks i wszystkie dane dotyczące projektu. Interfejs obejmuje wyświetlacz 3D z nawigacją dotykową. Zmiany obrazów dokonywane są w bardziej intuicyjny sposób. Możesz też spersonalizować interfejs, aby możliwie jak najbardziej dostosować wyświetlanie do swoich potrzeb. 

Czujniki IMU: dla zwiększenia szybkości obliczeń 

Wszystkie czujniki w systemie prowadzenia Trimble Earthworks są żyroskopowe i od tej pory jednocześnie pracują w trzech osiach. W porównaniu z innymi systemami prowadzenia, zwiększa to szybkość przesyłania informacji między czujnikami a aplikacją Earthworks na tablecie w kabinie. System pozwala na zwiększenie tempa pracy. 

Wydajność systemu Trimble 3D 

Trimble Earthworks, podobnie jak poprzednie generacje systemów prowadzenia, zapewnia : 

 • pracę z centymetrową dokładnością (lub powyżej centymetra w konfiguracji UTS – lustro aktywne i tachimetr)
 • znaczący wzrost wydajności i szybki zwrot z inwestycji 
 • wyświetlanie w kabinie pozycji maszyny na projekcie oraz informacji o wykopie i nasypie 
 • zwiększone bezpieczeństwo, ponieważ nikt nie chodzi wokół maszyny, a system pozwala na ustawienie stref, których należy unikać 
 • możliwość weryfikacji postępu prac, dzięki przesyłaniu informacji o punktach z łyżki bezpośrednio do biura 
 • zmniejszenie emisji dwutlenku węgla dzięki oszczędności paliwa i materiałów: 
 • dostęp do placu budowy podłączonego do sieci: monitoruj swój plac budowy zdalnie za pomocą platform programowych Trimble WorksManager i WorksOS 

 

Zachowaj kontrolę dzięki WorksManager 

Rozwiązania z zakresu naprowadzania zapewniają precyzję i wzrost wydajności. Platforma WorksManager umożliwia zgromadzenie całego sprzętu na jednej platformie wymiany danych w celu monitorowania wszystkich projektów. 

Wybierz pakiet, który najbardziej Ci odpowiada – nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Tobą.

Formuła

Szkolenie

x
x
x

Usługi

x
x

Zarządzanie zmianą, szkolenia, wsparcie telefoniczne, umowy serwisowe: szereg usług, które pomogą Ci łatwo zaadoptować technologie Trimble. Serwis

Przełącz się na systemy sterowania maszynami 3D z minimalnym nakładem inwestycyjnym   

Jesteś przekonany o korzyściach wynikających z posiadania systemu sterowania 3D w swojej koparce, ale nie sądzisz, że będziesz go używać na co dzień? 

Chcesz pracować na projektach budowlanych z wykorzystaniem systemu sterowania 3D, ale twoje urządzenia nie wyposażone w ten system?   

Masz dużą flotę koparek, których nie można wyposażyć w system sterowania 3D, ponieważ zapotrzebowanie jest nieregularne, a koszt ekonomiczny wyposażenia całej floty jest wysoki?   

Oferujemy formułę “Przedsprzedaż + wypożyczenie”

SITECH Poland przyjeżdża i instaluje na Twojej koparce całystałysprzęt niezbędny do pracy w 3D, a mianowicie: instalację elektryczną, Modem , komputer główny (EC520) i czujnik, czujniki ramion oraz narzędzia,  maszty do odbiorników i okablowanie, uchwyt ekranu w kabinie . Następnie SITECH Poland przeprowadza kalibrację, oraz wymiarowanie maszyny 

Od tego momentu koparka jest gotowa do pracy w 3D, bez opóźnień, po prostu dodając mobilne komponenty systemu sterowania: dwie anteny GNSS, ekran TD520 z oprogramowaniem 3D i radio maszyny. Komponenty te dostępne do wypożyczenia w dowolnym momencie, na okres od kilku dni do kilku miesięcy.   

Szybka realizacja: kompletna instalacja średnio w ciągu 2 do 4 tygodni w zależności od planowania   

 

Dostęp do usług Sitech Poland:   

 • wsparcie techniczne: 5 dni w tygodniu od 8:00 do 18:00   
 • pomoc w uruchomieniu systemu 3D (na podstawie wyceny)   
 • szkolenie operatorów (według wyceny)    
 • wynajem dodatkowego sprzętu geodezyjnego (baza GNSS, subskrypcja RTK…)   
 • pomoc w przygotowaniu projektów 3D (na podstawie wyceny) 

 

Zmniejszenie zużycia paliwa dzięki sterowaniu maszynami

Dzięki systemom sterowania maszyn budowlanych Trimble Earthworks 3D na koparkach powodują redukcję zużycia CO2 na swoich placach budowy.

Operator pracuje szybciej i dokładniej realizując wymaganą rzędną projektową, przy mniejszej liczbie przejazdów — a nawet szybciej dzięki automatyce (w przypadku koparek jako dodatkowa opcja) — znacznie zmniejszając zużycie paliwa i tworząc bardziej ekologiczne place budów.

Zintegrowana budowaklucz do obniżenia śladu węglowego

Trimble WorksManager usprawnia wymianę danych między biurem a maszyną na placu budowy, jednocześnie radykalnie zmniejszając liczbę podróży na budowę do  dzięki zaawansowanym funkcjom:

 • Zdalny dostęp: Przejmij zdalną kontrolę nad systemami sterowania Trimble znajdujacymi się na budowie. Zapewnij niezbędne wsparcie techniczne (samodzielnie lub za pośrednictwem inżynierów wsparcia technicznego z SITECH Service & Support), dodatkowe szkolenia i nie tylko, bez konieczności odwiedzania placu budowy.
 • Monitorowanie terenu budowy: Informacje związane z projektem są synchronizowane w czasie rzeczywistym z maszyn do biura (postęp prac, zgodność z danymi projektowymi.) oraz z biura do maszyn (zmiany w projekcie itp.). Monitoring jest ciągły i maksymalnie zoptymalizowany, liczba osób na budowie jest zredukowana – poprawiając zarówno bezpieczeństwo, jak i ograniczając ślad węglowy.

Dowiedz się więcej o WorksManager

Mogą być Państwo również zainteresowani tymi rozwiązaniami

Wniosek o udzielenie informacji

Przygotuj swoją ofertę

Szkolenie

Usługi

  Wniosek o udzielenie informacji

  Powrót

  Wyślij nam tę konfigurację, aby otrzymać więcej informacji od naszego zespołu handlowego lub technicznego: Wypełnij ten formularz kontaktowy.

  Pan

  Pani


  Twój skład

  Dane osobowe zbierane za pośrednictwem strony internetowej www.sitech-poland.pl (zwanej dalej "Stroną Internetową") będą przetwarzane przez SITECH POLAND, administratora danych, w celu przetworzenia wniosku o udzielenie informacji i lepszego poznania użytkownika.
  Informacje oznaczone gwiazdką są obowiązkowe w celu rozpatrzenia wniosku użytkownika.
  Zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych użytkownik ma prawo zażądać od nas informacji. Użytkownik ma
  - prawo do dostępu (i) sprostowania, usunięcia i przeniesienia swoich danych osobowych;
  - Prawo do żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych z uzasadnionych przyczyn;
  Użytkownik ma również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, takiego jak Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku naruszenia obowiązujących przepisów o ochronie danych.
  Użytkownik może również wnieść skargę do organu nadzorczego, takiego jak Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku naruszenia obowiązujących przepisów o ochronie danych. Użytkownik może skorzystać z tych praw, pisząc na następujący adres e-mail: dpo@monnoyeur.com
  Sprzeciw może jednak, w praktyce i w poszczególnych przypadkach, wpłynąć na żądanie udzielenia informacji.
  Więcej szczegółowych informacji na temat przetwarzania danych można znaleźć na naszej stronie internetowej. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności.


  Close