WorksManager

Synchronizuj wszystkie dane projektowe z rozwiązaniami Trimble wdrożonymi na miejscu. Dzięki temu masz pewność, że Twoi operatorzy i geodeci pracują na najnowszej wersji projektu. Zdalne sterowanie zapewnia zespołom terenowym wsparcie w postaci szybkiej reakcji i mniejszej ilości przestojów.

  • Wymiana danych między biurem a placówką
  • Minimalizacja czasu przestoju na budowie

Trimble WorksManager pozwala firmom na łatwe przechowywanie i udostępnianie wszystkich danych projektowych. Podłączony do systemów TRIMBLE na miejscu – maszyn kierowanych i sprzętu geodezyjnego – WorksManager łączy biuro z miejscem pracy, synchronizując wszystkie informacje o projekcie ze sprzętem na miejscu. Aplikacja automatycznie informuje o pozycji maszyn co 30 sekund i aktualizuje projekt na podłączonych rozwiązaniach TRIMBLE co 5 minut. Spraw, aby WorksManager stał się częścią Twojej codziennej rutyny.

Połącz wszystkie rozwiązania Trimble wdrożone w terenie: 

 • Systemy prowadzenia maszyn
 • Sprzęt topograficzny

Oszczędzaj czas każdego dnia

Nie trzeba iść w teren, aby wprowadzić projekty do urządzeń TRIMBLE. Zdalna synchronizacja pozwala Twoim geodetom skupić się na projekcie i analizować postępy prac.

Jakość i zgodność danych

Błędy na budowie są minimalizowane: wszyscy na budowie pracują na tej samej, aktualnej wersji projektu.

Mniej przestojów maszyny

Ograniczenie przestojów maszyn spowodowanych potencjalnymi awariami lub problemami ze sprzętem poprzez przejęcie zdalnej kontroli nad wszystkimi rozwiązaniami TRIMBLE na miejscu z biura bez konieczności podróżowania.

Monitorowanie w czasie rzeczywistym

WorksManager pozwala na śledzenie lokalizacji i statusu sprzętu w czasie rzeczywistym. Dzięki temu można sprawnie monitorować ich wykorzystanie, stan pracy i położenie na miejscu.

Bezpieczeństwo na miejscu

Dzięki zdalnemu sterowaniu placem budowy, urządzeniami TRIMBLE oraz wymianie danych, ograniczacie Państwo do maksimum liczbę osób przebywających pieszo na swoich placach budowy, co pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa na budowie.

Wybierz pakiet, który najbardziej Ci odpowiada – nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Tobą

Formuła

Szkolenie

x

SITECH Poland– oferuje szereg szkoleń mających na celu optymalizację wykorzystania systemów prowadzenia – dowiedz się więcej 

Usługi

x
x

Szkolenia, wsparcie telefoniczne, umowy serwisowe: szereg usług, które pomogą Ci łatwo zaadoptować technologie Trimble. SERWIS

Mogą być Państwo również zainteresowani tymi rozwiązaniami

Wniosek o udzielenie informacji

Przygotuj swoją ofertę

Szkolenie

Usługi

  Wniosek o udzielenie informacji

  Powrót

  Wyślij nam tę konfigurację, aby otrzymać więcej informacji od naszego zespołu handlowego lub technicznego: Wypełnij ten formularz kontaktowy.

  Pan

  Pani


  Twój skład

  Dane osobowe zbierane za pośrednictwem strony internetowej www.sitech-poland.pl (zwanej dalej "Stroną Internetową") będą przetwarzane przez SITECH POLAND, administratora danych, w celu przetworzenia wniosku o udzielenie informacji i lepszego poznania użytkownika.
  Informacje oznaczone gwiazdką są obowiązkowe w celu rozpatrzenia wniosku użytkownika.
  Zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych użytkownik ma prawo zażądać od nas informacji. Użytkownik ma
  - prawo do dostępu (i) sprostowania, usunięcia i przeniesienia swoich danych osobowych;
  - Prawo do żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych z uzasadnionych przyczyn;
  Użytkownik ma również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, takiego jak Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku naruszenia obowiązujących przepisów o ochronie danych.
  Użytkownik może również wnieść skargę do organu nadzorczego, takiego jak Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku naruszenia obowiązujących przepisów o ochronie danych. Użytkownik może skorzystać z tych praw, pisząc na następujący adres e-mail: dpo@monnoyeur.com
  Sprzeciw może jednak, w praktyce i w poszczególnych przypadkach, wpłynąć na żądanie udzielenia informacji.
  Więcej szczegółowych informacji na temat przetwarzania danych można znaleźć na naszej stronie internetowej. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności.


  Close