Hydrografia

SITECH Poland, dostarcza gotowe rozwiązania sprzętowe i programowe dedykowane dla oceanografii. Sprzedaż. Wynajem. Usługi powiązane.

 • Nasi inżynierowie doradzają w wyborze najodpowiedniejszego rozwiązania dla Państwa projektów i towarzyszą Państwu w jego uruchomieniu (instalacja, kalibracja, szkolenie, wsparcie techniczne) oraz w trakcie całej działalności. Współpracujemy ze światowej sławy partnerami, a Tobie zapewniamy lokalny serwis..

Nasze rozwiązania dla hydrografii

Pojazdy autonomiczne jedno- i wielowiązkowe

IMS 1800 i 2800 UAV to autonomiczne, wielozadaniowe pojazdy powierzchniowe z modułowym ładunkiem użytecznym. Cechuje je wytrzymałość, szybkość, wszechstronność, zdolność do żeglugi i łatwość obsługi. Wyposażone, na życzenie, w echosondę wielowiązkową lub jednowiązkową, lidar, ADCP, rurkę do pobierania próbek wody: mają bardzo szerokie możliwości konfiguracji.

APACHE 3 to UAV wyposażony w jednowiązkową echosondę do badań batymetrycznych jezior, rzek śródlądowych i obszarów przybrzeżnych

Wybierz pakiet, który najbardziej Ci odpowiada – nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Tobą

Formuła

Szkolenie

SITECH Poland– oferuje szereg szkoleń mających na celu optymalizację wykorzystania systemów prowadzenia – dowiedz się więcej 

Usługi

Szkolenia, wsparcie telefoniczne, umowy serwisowe: szereg usług, które pomogą Ci łatwo zaadoptować technologie Trimble. SERWIS

Pozycjonowanie morskie Trimble GNSS

Les récepteurs GNSS modulaires SPS855, MPS865 et BX992 Trimble Marine répondent aux besoins de positionnement précis en mer, compatibles avec les réseaux de corrections RTX, PPP et RTK. Compacts, fiables, dotés de modules radio ou modem, selon le modèle, ils sont multi-constellations et multifréquences et disposent d’une sortie PPS. Ils renseignent la position et cap.

Sonar boczny Klein

Systemy sonarów bocznych firmy Klein generują akustyczny obraz dna morskiego na dużych obszarach w szerokim zakresie zastosowań, w tym w poszukiwaniach i odzyskiwaniu, bezpieczeństwie nawigacji, wykrywaniu wraków, wykrywaniu zanieczyszczeń pirotechnicznych, kontroli kabli i rurociągów, walce z minami i mapowaniu osadów. Są one uznawane na całym świecie ze względu na ich solidność i jakość danych, które wytwarzają. PrimeGPS oferuje również wyciągarki elektryczne ułatwiające wdrożenie operacyjne.

Wieloparametrowe sondy oceanograficzne AML

Profilery AML są wieloparametrowymi sondami, które mogą być skonfigurowane na zamówienie dla szerokiego zakresu potrzeb: prędkość, ciśnienie, temperatura, przewodność, mętność, itp. Zebrane dane mogą być przeglądane w czasie rzeczywistym lub przechowywane w pamięci wewnętrznej. Dzięki wymiennemu czujnikowi sonda może być łatwo przekonfigurowana bez opóźnień na miejscu.

Czujniki wielowiązkowe NORBIT

Echosondy wielowiązkowe NORBIT są dedykowane do badań hydrograficznych na płytkich wodach. Doskonale sprawdzają się zarówno w aplikacjach mapowania o wysokiej rozdzielczości, jak i w wykrywaniu i identyfikacji obiektów zanurzonych. Kompaktowe, lekkie i wytrzymałe echosondy NORBIT są również dostępne ze zintegrowaną jednostką inercyjną, zapewniając rozwiązanie do szybkiego wdrożenia na wszystkich typach statków.

Mogą być Państwo również zainteresowani tymi rozwiązaniami

Wniosek o udzielenie informacji

Przygotuj swoją ofertę

Szkolenie

Usługi

  Wniosek o udzielenie informacji

  Powrót

  Wyślij nam tę konfigurację, aby otrzymać więcej informacji od naszego zespołu handlowego lub technicznego: Wypełnij ten formularz kontaktowy.

  Pan

  Pani


  Twój skład

  Dane osobowe zbierane za pośrednictwem strony internetowej www.sitech-poland.pl (zwanej dalej "Stroną Internetową") będą przetwarzane przez SITECH POLAND, administratora danych, w celu przetworzenia wniosku o udzielenie informacji i lepszego poznania użytkownika.
  Informacje oznaczone gwiazdką są obowiązkowe w celu rozpatrzenia wniosku użytkownika.
  Zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych użytkownik ma prawo zażądać od nas informacji. Użytkownik ma
  - prawo do dostępu (i) sprostowania, usunięcia i przeniesienia swoich danych osobowych;
  - Prawo do żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych z uzasadnionych przyczyn;
  Użytkownik ma również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, takiego jak Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku naruszenia obowiązujących przepisów o ochronie danych.
  Użytkownik może również wnieść skargę do organu nadzorczego, takiego jak Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku naruszenia obowiązujących przepisów o ochronie danych. Użytkownik może skorzystać z tych praw, pisząc na następujący adres e-mail: dpo@monnoyeur.com
  Sprzeciw może jednak, w praktyce i w poszczególnych przypadkach, wpłynąć na żądanie udzielenia informacji.
  Więcej szczegółowych informacji na temat przetwarzania danych można znaleźć na naszej stronie internetowej. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności.


  Close