Earthworks 2D – Równiarki

System sterowania 2D dla równiarki umożliwia kontrolę wysokości i nachylenia lemiesza..

 • Dokładność milimetrowa
 • Automatyzacja ruchów maszyn
 • Możliwa rozbudowa w 3D bez utraty inwestycji

Konfiguracja systemu 2D dla robót ziemnych

Odbiornik laserowy jest zamocowany na szczycie masztu  w celu kontrolowania wysokości w czasie rzeczywistym. W kabinie wyświetlacz podaje wysokość i nachylenie lemiesza w czasie rzeczywistym, a tym samym pozwala być bardziej precyzyjnym.

Opcje

 • Czujnik ultradźwiękowa (ST400).

Możliwe konfiguracje

 • Sam czujnik nachylenia: ​​System kontroli nachylenia może być używany do dokładnego wyrównywania przed konserwacją dróg i pracami na zboczach.
 • Pojedyncza czujnik laserowy oraz czujnik nachylenia: system z pojedynczym punktem odniesienia w połączeniu z czujnikiem ultradźwiękowym  do kontroli nachylenia lemiesza i nachylenia, używany do wykonywania prac na zboczach lub wykończeń niwelacyjnych.
 • Podwójny czujnik laserowy: podwójna referencja w połączeniu z czujnikami ultradźwiękowymi do wykonywania prac o wysokiej precyzji.

Możliwe zastosowania

 • Budowa i utrzymanie dróg
 • Boiska sportowe
 • Budowa obszarów komercyjnych lub mieszkaniowych
 • Konstrukcje nabrzeży.

Możliwość rozbudowy do naszego systemu sterowania Trimble Earthworks 3D.

Wybierz pakiet, który najbardziej Ci odpowiada – nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Tobą

Formuła

Szkolenie

x
x

SITECH Poland– oferuje szereg szkoleń mających na celu optymalizację wykorzystania systemów prowadzenia – dowiedz się więcej 

Usługi

Szkolenia, wsparcie telefoniczne, umowy serwisowe: szereg usług, które pomogą Ci łatwo zaadoptować technologie Trimble. SERWIS

Zmniejszenie zużycia paliwa dzięki sterowaniu maszynami

Dzięki systemom sterowania maszyn budowlanych Trimble Earthworks 2D na równiarki  powodują redukcję zużycia CO2 na swoich placach budowy.

Operator pracuje szybciej i dokładniej realizując wymaganą rzędną projektową, przy mniejszej liczbie przejazdów — a nawet szybciej dzięki automatyce (w przypadku koparek jako dodatkowa opcja) — znacznie zmniejszając zużycie paliwa i tworząc bardziej ekologiczne place budów.

Zintegrowana budowaklucz do obniżenia śladu węglowego

Trimble WorksManager usprawnia wymianę danych między biurem a maszyną na placu budowy, jednocześnie radykalnie zmniejszając liczbę podróży na budowę do  dzięki zaawansowanym funkcjom:

 • Zdalny dostęp: Przejmij zdalną kontrolę nad systemami sterowania Trimble znajdujacymi się na budowie. Zapewnij niezbędne wsparcie techniczne (samodzielnie lub za pośrednictwem inżynierów wsparcia technicznego z SITECH Service & Support), dodatkowe szkolenia i nie tylko, bez konieczności odwiedzania placu budowy.
 • Monitorowanie terenu budowy: Informacje związane z projektem są synchronizowane w czasie rzeczywistym z maszyn do biura (postęp prac, zgodność z danymi projektowymi.) oraz z biura do maszyn (zmiany w projekcie itp.). Monitoring jest ciągły i maksymalnie zoptymalizowany, liczba osób na budowie jest zredukowana – poprawiając zarówno bezpieczeństwo, jak i ograniczając ślad węglowy.

Dowiedz się więcej o WorksManager

Mogą być Państwo również zainteresowani tymi rozwiązaniami

Wniosek o udzielenie informacji

Przygotuj swoją ofertę

Szkolenie

Usługi

  Wniosek o udzielenie informacji

  Powrót

  Wyślij nam tę konfigurację, aby otrzymać więcej informacji od naszego zespołu handlowego lub technicznego: Wypełnij ten formularz kontaktowy.  Pan
  Pani

  Twój skład

  Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych można znaleźć w naszym Personal Data Policy.*

  Close