Trimble Stratus

Korzystanie z badań fotogrametrycznych nigdy nie było prostsze. Twoje loty dronem są przez nas przetwarzane w rekordowym czasie i zwracane na bezpiecznej i intuicyjnej platformie. Dzięki temu możesz poświęcić swój czas na wykorzystanie danych i zaprogramować resztę operacji wokół cyfrowego modelu swoich obiektów. Raporty te ułatwią Ci podejmowanie decyzji i będą zasilać spotkania rozliczeniowe / deklaracyjne z Twoim klientem.

  • Monitorowanie postępu prac na budowie
  • Częściej i szybciej przeprowadzać pomiary topograficzne

Trimble Stratus umożliwia wizualizację ewolucji placów budowy i ruchów ziemi na dynamicznym modelu 3D. Masz stały dostęp do danych dotyczących ilości wydobytego urobku, zapasów oraz wszystkich aspektów związanych z wykopami i zasypkami.

Planuj i przeprowadzaj szacunki z ufnością

Kontroluj fakturowanie: wykonuj własne pomiary topograficzne przed rozpoczęciem prac i regularnie w fazie realizacji, a następnie wczytaj je do platformy, aby stworzyć dokładne raporty z postępu prac, co pozwoli Ci łatwiej wystawiać faktury.

Komunikuj się skutecznie

Śledź postępy w realizacji projektu, unikaj nieporozumień i szybko rozwiązuj spory, korzystając z modelu 3D. Model ten może być łatwo udostępniony wszystkim interesariuszom projektu, dzięki czemu każdy jest informowany o postępach projektu.

Częściej i szybciej przeprowadzać badania

Realizując swoje badania za pomocą drona – z DJI Phantom 4 RTK oferowanym przez SITECH – możesz szybciej uzyskać dokładne pomiary topograficzne. Geodeta nie musi być na miejscu, aby przeprowadzić badania: oszczędza to czas i gwarantuje bezpieczeństwo na miejscu.

Przetwarzanie danych

Dane przetwarzamy i poprawiamy we własnym zakresie. Wiarygodne i dokładne dane są dostarczane do Ciebie bez monopolizowania umiejętności i czasu geodety. .

Pakiet STRATUS + DJI Phantom 4 RTK Drone

SITECH Poland oferuje Ci kompletny pakiet do serwis dronów i monitorowania produkcji z ofertą łączącą drona Phantom 4 RTK i dostęp do platformy Trimble Stratus.

Wybierz pakiet, który najbardziej Ci odpowiada – nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Tobą

Formuła

Szkolenie

x

SITECH Poland– oferuje szereg szkoleń mających na celu optymalizację wykorzystania systemów prowadzenia – dowiedz się więcej 

Usługi

Szkolenia, wsparcie telefoniczne, umowy serwisowe: szereg usług, które pomogą Ci łatwo zaadoptować technologie Trimble. SERWIS

Mogą być Państwo również zainteresowani tymi rozwiązaniami

Wniosek o udzielenie informacji

Przygotuj swoją ofertę

Szkolenie

Usługi

  Wniosek o udzielenie informacji

  Powrót

  Wyślij nam tę konfigurację, aby otrzymać więcej informacji od naszego zespołu handlowego lub technicznego: Wypełnij ten formularz kontaktowy.  Pan
  Pani

  Twój skład

  Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych można znaleźć w naszym Personal Data Policy.*

  Close