Trimble Insight HQ

Trimble Insight HQ to platforma i aplikacja internetowa, która zapewnia pulpity produkcyjne dla kamieniołomów i robót ziemnych. Te dashboardy są skomponowane na podstawie informacji zebranych poprzez moduł Trimble Earthworks Payload Management.

  • Monitorowanie produkcji
  • Śledzenie ładunków i transportów
  • Pomiar czasu cyklu

Uzyskanie dokładnych danych produkcyjnych z kamieniołomu lub placu budowy jest codziennym wyzwaniem dla kierowników produkcji. Tradycyjne arkusze kalkulacyjne czy ulotki są często źródłem zagubionych informacji lub nierzetelności.

Pulpity nawigacyjne produkcji

Insight HQ to platforma internetowa i aplikacja mobilna, która łączy się z opcją Loadrite Payload Management zainstalowaną w systemie prowadzenia Trimble Earthworks 3D. W tym portalu znajdziesz wszystkie swoje dane produkcyjne w postaci dashboardów i wskaźników:

 • Załadunki i transporty
 • Tony wydobytego materiału
 • Ruchy materiałowe
 • Czasy cyklu
 • Stopień wykorzystania maszyn

Dostępność informacji

Wszystkie dashboardy są dostępne na portalu internetowym Trimble Insight HQ, z poziomu aplikacji mobilnej lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Raporty są automatycznie wysyłane do Państwa z wybraną częstotliwością w wybranym formacie (pdf, arkusz kalkulacyjny itp.). Powiadomienia można skonfigurować w celu zapewnienia natychmiastowego powiadamiania o incydentach produkcyjnych – dla jeszcze większej szybkości reakcji.

Wybierz pakiet, który najbardziej Ci odpowiada – nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Tobą

Formuła

Szkolenie

x

SITECH Poland– oferuje szereg szkoleń mających na celu optymalizację wykorzystania systemów prowadzenia – dowiedz się więcej 

Usługi

Szkolenia, wsparcie telefoniczne, umowy serwisowe: szereg usług, które pomogą Ci łatwo zaadoptować technologie Trimble. SERWIS

Mogą być Państwo również zainteresowani tymi rozwiązaniami

Wniosek o udzielenie informacji

Przygotuj swoją ofertę

Szkolenie

Usługi

  Wniosek o udzielenie informacji

  Powrót

  Wyślij nam tę konfigurację, aby otrzymać więcej informacji od naszego zespołu handlowego lub technicznego: Wypełnij ten formularz kontaktowy.

  Pan

  Pani


  Twój skład

  Dane osobowe zbierane za pośrednictwem strony internetowej www.sitech-poland.pl (zwanej dalej "Stroną Internetową") będą przetwarzane przez SITECH POLAND, administratora danych, w celu przetworzenia wniosku o udzielenie informacji i lepszego poznania użytkownika.
  Informacje oznaczone gwiazdką są obowiązkowe w celu rozpatrzenia wniosku użytkownika.
  Zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych użytkownik ma prawo zażądać od nas informacji. Użytkownik ma
  - prawo do dostępu (i) sprostowania, usunięcia i przeniesienia swoich danych osobowych;
  - Prawo do żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych z uzasadnionych przyczyn;
  Użytkownik ma również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, takiego jak Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku naruszenia obowiązujących przepisów o ochronie danych.
  Użytkownik może również wnieść skargę do organu nadzorczego, takiego jak Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku naruszenia obowiązujących przepisów o ochronie danych. Użytkownik może skorzystać z tych praw, pisząc na następujący adres e-mail: dpo@monnoyeur.com
  Sprzeciw może jednak, w praktyce i w poszczególnych przypadkach, wpłynąć na żądanie udzielenia informacji.
  Więcej szczegółowych informacji na temat przetwarzania danych można znaleźć na naszej stronie internetowej. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności.


  Close