Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

WorksManager

Zaloguj się, aby wyświetlić ceny

Synchronizuj wszystkie dane projektowe z rozwiązaniami Trimble wdrożonymi na miejscu. Dzięki temu masz pewność, że Twoi operatorzy i geodeci pracują na najnowszej wersji projektu. Zdalne sterowanie zapewnia zespołom terenowym wsparcie w postaci szybkiej reakcji i mniejszej ilości przestojów.

    • Wymiana danych między biurem a placówką
    • Minimalizacja czasu przestoju na budowie

Trimble Business Center

Zaloguj się, aby wyświetlić ceny

Trimble Business Center – Zarządzaj danymi projektu 

Trimble Business Center to pakiet oprogramowania, który łączy w sobie pomiary powierzchni ziemi, projektowanie 3D, produkcję planów, pomiary ilościowe i cyfrowe makiety. To podstawowe narzędzie dla wszystkich profesjonalistów budowlanych, które pozwala ograniczyć kosztowne błędy, zaplanować i zoptymalizować ruchy ziemi oraz podjąć właściwe decyzje.

  • Przygotuj swoje dane na stronę

Trimble Stratus

Zaloguj się, aby wyświetlić ceny

Korzystanie z badań fotogrametrycznych nigdy nie było prostsze. Twoje loty dronem są przez nas przetwarzane w rekordowym czasie i zwracane na bezpiecznej i intuicyjnej platformie. Dzięki temu możesz poświęcić swój czas na wykorzystanie danych i zaprogramować resztę operacji wokół cyfrowego modelu swoich obiektów. Raporty te ułatwią Ci podejmowanie decyzji i będą zasilać spotkania rozliczeniowe / deklaracyjne z Twoim klientem.

    • Monitorowanie postępu prac na budowie
    • Częściej i szybciej przeprowadzać pomiary topograficzne