PCS900 – Układarka krawężników

PCS900 do układania krawężników zapewnia gładkie powierzchnie przy jednoczesnej oszczędności materiału i czasu.

Niezależnie od tego, czy budujesz drogi, tory tramwajowe czy pasy rozdziału, ten system prowadzenia zwiększa dokładność Twojej maszyny w każdym zastosowaniu. Unikaj fal i przeróbek dzięki milimetrowej precyzji systemu PCS900.

  • Dokładność milimetrowa: szyny, drogi, barierki ochronne
  • Zautomatyzowane ruchy maszyn

Zalety systemu

 • Milimetrowa dokładność, nawet bez powierzchni odniesienia
 • Prace precyzyjne: autostrady, lotniska, tory kolejowe
 • Nie ma potrzeby instalowania szpilek/sznurków wzdłuż powierzchni: oszczędność cennego czasu
 • Zwiększenie produktywności: można szybciej rozpocząć pracę, pracować z większą precyzją bez przeróbek

Podłączenie maszyny 

Dzięki platformie WorksManager możesz zsynchronizować zarówno informacje ze skrzynki maszynowej do biura, jak i dane projektowe do placu budowy – tak, abyś miał właściwe informacje w czasie rzeczywistym: aktualne informacje o projekcie w maszynach, postępy na placu budowy i przeglądy w biurze. Więcej o WorksManager można przeczytać tutaj.

Dokładność  SPS930 

Urządzenie Trimble SPS930 Tachimetr jest idealnym narzędziem do sterowania maszynami optycznymi. Dzięki niezrównanej dokładności i maksymalnej wydajności pracy w każdych warunkach, jest to idealne narzędzie do zastosowań związanych z układaniem betonu.

Wybierz pakiet, który najbardziej Ci odpowiada – nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Tobą

Formuła

Szkolenie

x

SITECH Poland– oferuje szereg szkoleń mających na celu optymalizację wykorzystania systemów prowadzenia – dowiedz się więcej 

Usługi

Szkolenia, wsparcie telefoniczne, umowy serwisowe: szereg usług, które pomogą Ci łatwo zaadoptować technologie Trimble. SERWIS

Zmniejszenie zużycia paliwa dzięki sterowaniu maszynami

Dzięki systemom sterowania maszyn budowlanych Trimble PCS900 na układarkach krawężników powodują redukcję zużycia CO2 na swoich placach budowy.

Operator pracuje szybciej i dokładniej realizując wymaganą rzędną projektową, przy mniejszej liczbie przejazdów — a nawet szybciej dzięki automatyce (w przypadku koparek jako dodatkowa opcja) — znacznie zmniejszając zużycie paliwa i tworząc bardziej ekologiczne place budów.

Zintegrowana budowaklucz do obniżenia śladu węglowego

Trimble WorksManager usprawnia wymianę danych między biurem a maszyną na placu budowy, jednocześnie radykalnie zmniejszając liczbę podróży na budowę do  dzięki zaawansowanym funkcjom:

 • Zdalny dostęp: Przejmij zdalną kontrolę nad systemami sterowania Trimble znajdujacymi się na budowie. Zapewnij niezbędne wsparcie techniczne (samodzielnie lub za pośrednictwem inżynierów wsparcia technicznego z SITECH Service & Support), dodatkowe szkolenia i nie tylko, bez konieczności odwiedzania placu budowy.
 • Monitorowanie terenu budowy: Informacje związane z projektem są synchronizowane w czasie rzeczywistym z maszyn do biura (postęp prac, zgodność z danymi projektowymi.) oraz z biura do maszyn (zmiany w projekcie itp.). Monitoring jest ciągły i maksymalnie zoptymalizowany, liczba osób na budowie jest zredukowana – poprawiając zarówno bezpieczeństwo, jak i ograniczając ślad węglowy.

Dowiedz się więcej o WorksManager

Mogą być Państwo również zainteresowani tymi rozwiązaniami

Wniosek o udzielenie informacji

Przygotuj swoją ofertę

Szkolenie

Usługi

  Wniosek o udzielenie informacji

  Powrót

  Wyślij nam tę konfigurację, aby otrzymać więcej informacji od naszego zespołu handlowego lub technicznego: Wypełnij ten formularz kontaktowy.  Pan
  Pani

  Twój skład

  Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych można znaleźć w naszym Personal Data Policy.*

  Close