Marine


Digitalizacja środowiska morskiego: hydrografia, geofizyka, topografia i prowadzenie narzędzi połowowych

Wyniki wyszukiwania

Wynik 1 - 3 z 3 w sumie
Wsparcie techniczne w robotach morskich i rzecznych

SITECH Poland i jego oddział marine będą wspierać Cię we wszystkich Twoich projektach morskich i rzecznych Wspieramy Państwa na wszystkich etapach pracy w środowiskach podwodnych. Od doradztwa w zakresie wyboru rozwiązań sprzętowych i programowych najlepiej dostosowanych do Państwa potrzeb, po szkolenie zespołów i codzienny monitoring projektów (wsparcie techniczne, szkolenia, hotline).
Zastosowania szczegółowe – projekty indywidualne

Rozwiązania dostosowane do konkretnych zastosowań w dziedzinach związanych z geofizyką, zastosowaniami morskimi lub bezpiecznymi sieciami geolokalizacyjnych Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji, aby omówić Twoje projekty w zanurzonych obszarach, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy online klikając tutaj.
Hydrografia

SITECH Poland, dostarcza gotowe rozwiązania sprzętowe i programowe dedykowane dla oceanografii. Sprzedaż. Wynajem. Usługi powiązane. Nasi inżynierowie doradzają w wyborze najodpowiedniejszego rozwiązania dla Państwa projektów i towarzyszą Państwu w jego uruchomieniu (instalacja, kalibracja, szkolenie, wsparcie techniczne) oraz w trakcie całej działalności. Współpracujemy ze światowej sławy partnerami, a Tobie zapewniamy lokalny serwis..