Geodezja


Rozwiązania geodezyjne Trimble zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby geodetów, topografów i kierowników budów poprzez połączenie solidności, łatwości obsługi i łączności. Wprowadzają one geodezję w erę cyfrową.

Wyniki wyszukiwania

Wynik 1 - 17 z 17 w sumie
Siteworks: moduł sterowania maszynami dla koparek

System sterowania maszyn 3D oraz pomiary geodezyjne dostępne w jednym rozwiązaniu: wykonuj prace ziemne, pomiary geodezyjne oraz inwentaryzację powykonawczą za pomocą odbiornika GNSS i kontrolera Trimble Kontrola maszyn 3D + pomiary geodezyjne w jednym rozwiązaniu: Mierz, równaj, sprawdzaj powykonawczo za pomocą odbiornika GNSS i kontrolera Trimble   Nowoczesne rozwiązanie dla Twojej budowy dostępne z niewielkim nakładem finansowym Zwiększona wydajność: centymetrowa dokładność (dla sterowania maszyn i pomiarów geodezyjnych) Zintegrowana budowa: udostępniaj dane projektowe z biura w czasie rzeczywistym poprzez połączenie Twoich urządzeń z Trimble WorksManager Zmniejszony wpływ na środowisko naturalne  
SX12 : Fototachimetr skanujący

Trimble SX12 : Uniwersalny tachimetr: skanowanie i pomiary Trimble SX12 łączy skaner i tachimetr w jednym urządzeniu. Zbieraj dane szybko i łatwo, poprzez tradycyjne pomiary z użyciem zrobotyzowanego tachimetru albo poprzez chmurę punktów z wysokowydajnego skanera.
R780 – Wysoka wydajność mobilna

R780 zastępuje SPS986 w naszej ofercie mobilnych urządzeń Trimble. W połączeniu z naszymi notatnikami polowymi SPS, jest to optymalne rozwiązanie dla codziennych potrzeb pomiarowych. Dzięki wytrzymałej konstrukcji, szybkiej obsłudze, szybkiemu przechwytywaniu punktów i długiej żywotności baterii, R780 wykorzystuje najnowszą technologię, aby sprostać potrzebom geodetów w pracy.
APACHE 3 – Drony batymetryczne jednowiązkowe

Zautomatyzuj badania batymetryczne APACHE 3 to dron wyposażony w jednowiązkową echosondę do badań batymetrycznych jezior, rzek śródlądowych i obszarów przybrzeżnych. Nasz nowy dron jest łatwy w obsłudze, dokładny, kompaktowy i wytrzymały, co pozwala na korzystanie z niego nawet w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Nasz zespół przeszkoli Cię w zakresie obsługi, rozmieszczenia i przetwarzania danych batymetrycznych.
TinyRobots – Dron

Szybki i precyzyjny robot do rysowania linii TinyRobots to autonomiczne i zautomatyzowane rozwiązanie do wyznaczania linii dla wszystkich Twoich projektów na zewnątrz (drogi, autostrady, parkingi, działki) oraz wewnątrz budynków (zadaszone parkingi).
R750 : Baza GNSS

Duże opcje rozbudowy Odbiornik modułowy R750 oferuje możliwość pełnej rozbudowy oraz liczne opcje wyposażęnia, m.in: Jako stacja bazowa RTK Jako precyzyjny, ruchomy odbiornik terenowy Według potrzeb - jako stacja bazowa lub odbiornik ruchomy RTK  
T100 : Kontroler polowy

Trimble T100 to najnowszy, wysokowydajny tablet firmy Trimble. Charakteryzuje się zoptymalizowaną ergonomią, która łączy elegancję i solidność. Dzięki klasie IP65 i certyfikacji MIL-STD-810G klasy wojskowej, Trimble T100 wytrzyma ekstremalne warunki panujące na placu budowy. Działa on na systemie operacyjnym Windows 10.
TSC5 : Kontroler polowy

Podłączony, wydajny notebook terenowy. TSC5 to nowy notebook terenowy firmy Trimble. Jest oparty na systemie Android, z łatwą ergonomią oprogramowania. Jego 5-calowy ekran, podświetlana klawiatura i 16-godzinny czas pracy na baterii zapewniają optymalne użytkowanie w każdych warunkach. Ten notebook terenowy łączy w sobie wysoką wydajność, lekkość, wytrzymałość i niezawodność. Stanie się on obowiązkowym wyposażeniem Waszych zakładów pracy.
Siteworks SE : Oprogramowanie geodezyjne

Platforma geodezyjna dla kierowników budowy. Trimble Siteworks SE to platforma geodezyjna opracowana specjalnie z myślą o kierownikach budów, brygadzistach i innych osobach pracujących na budowie, które muszą wykonywać proste pomiary geodezyjne lub aplikacje monitorujące projekt.
TSC7 : Kontroler polowy

Kontroler polowy opracowany specjalnie dla Siteworks. TSC7 to najpotężniejszy Kontroler polowy w ofercie Trimble SPS. Jest kompatybilny ze wszystkimi mobilami, bazami i tachimetrami Trimble, aby spełnić wszystkie Twoje codzienne potrzeby: pomiary, układy, inspekcje, inwentaryzacje, monitorowanie projektów, śledzenie aktywności maszyn, instalacja systemu 3D itp.
SPSx30 – Zrobotyzowany tachimetr

Dokładność i wydajność Tachimetry SPSx30 (SPS730 lub SPS930) zapewniają niezrównaną kontrolę nad wszystkimi operacjami geodezyjnymi, takimi jak pomiary, tyczenie bez lustrowe lub za pomocą lustra geodezyjnego, pomiary statycznym lub dynamicznym.
Trimble T7 – Kontroler polowy

Tablet T7 jest lekkim i wytrzymałym narzędziem zaprojektowanym w celu ułatwienia wszystkich zastosowań geodezyjnych w terenie. Ten kontroler polowy jest kompatybilny z konfiguracjami GNSS i optycznymi (Total Station). Jest to intuicyjne i łatwe w obsłudze rozwiązanie, które może być wykorzystywane zarówno przez geodetów, jak i kierowników budów. Podobnie jak wszystkie rozwiązania Trimble, może być podłączony do portalu WorksManager connected site, umożliwiając niemal natychmiastową synchronizację między biurem a placem budowy.