Geodezja


Rozwiązania geodezyjne Trimble zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby geodetów, topografów i kierowników budów poprzez połączenie solidności, łatwości obsługi i łączności. Wprowadzają one geodezję w erę cyfrową.

Wyniki wyszukiwania

Wynik 1 - 17 z 17 w sumie
Siteworks: moduł sterowania maszynami dla koparek

System sterowania maszyn 3D oraz pomiary geodezyjne dostępne w jednym rozwiązaniu: wykonuj prace ziemne, pomiary geodezyjne oraz inwentaryzację powykonawczą za pomocą odbiornika GNSS i kontrolera Trimble Kontrola maszyn 3D + pomiary geodezyjne w jednym rozwiązaniu: Mierz, równaj, sprawdzaj powykonawczo za pomocą odbiornika GNSS i kontrolera Trimble   Nowoczesne rozwiązanie dla Twojej budowy dostępne z niewielkim nakładem finansowym Zwiększona wydajność: centymetrowa dokładność (dla sterowania maszyn i pomiarów geodezyjnych) Zintegrowana budowa: udostępniaj dane projektowe z biura w czasie rzeczywistym poprzez połączenie Twoich urządzeń z Trimble WorksManager Zmniejszony wpływ na środowisko naturalne  
SX12 : Fototachimetr skanujący

Trimble SX12 : Uniwersalny tachimetr: skanowanie i pomiary Trimble SX12 łączy skaner i tachimetr w jednym urządzeniu. Zbieraj dane szybko i łatwo, poprzez tradycyjne pomiary z użyciem zrobotyzowanego tachimetru albo poprzez chmurę punktów z wysokowydajnego skanera.
R780 – Wysoka wydajność mobilna

R780 zastępuje SPS986 w naszej ofercie mobilnych urządzeń Trimble. W połączeniu z naszymi notatnikami polowymi SPS, jest to optymalne rozwiązanie dla codziennych potrzeb pomiarowych. Dzięki wytrzymałej konstrukcji, szybkiej obsłudze, szybkiemu przechwytywaniu punktów i długiej żywotności baterii, R780 wykorzystuje najnowszą technologię, aby sprostać potrzebom geodetów w pracy.
APACHE 3 – Drony batymetryczne jednowiązkowe

Zautomatyzuj badania batymetryczne APACHE 3 to dron wyposażony w jednowiązkową echosondę do badań batymetrycznych jezior, rzek śródlądowych i obszarów przybrzeżnych. Nasz nowy dron jest łatwy w obsłudze, dokładny, kompaktowy i wytrzymały, co pozwala na korzystanie z niego nawet w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Nasz zespół przeszkoli Cię w zakresie obsługi, rozmieszczenia i przetwarzania danych batymetrycznych.
TinyRobots – Dron

Szybki i precyzyjny robot do rysowania linii TinyRobots to autonomiczne i zautomatyzowane rozwiązanie do wyznaczania linii dla wszystkich Twoich projektów na zewnątrz (drogi, autostrady, parkingi, działki) oraz wewnątrz budynków (zadaszone parkingi).
R750 stacja bazowa GNSS

Duże opcje rozbudowy Odbiornik modułowy R750 oferuje możliwość pełnej rozbudowy oraz liczne opcje wyposażenia, m.in: Jako stacja bazowa RTK Jako precyzyjny, ruchomy odbiornik terenowy Według potrzeb - jako stacja bazowa lub odbiornik ruchomy RTK  
T100 : Kontroler polowy

Trimble T100 to najnowszy, wysokowydajny tablet firmy Trimble. Charakteryzuje się zoptymalizowaną ergonomią, która łączy elegancję i solidność. Dzięki klasie IP65 i certyfikacji MIL-STD-810G klasy wojskowej, Trimble T100 wytrzyma ekstremalne warunki panujące na placu budowy. Działa on na systemie operacyjnym Windows 10.
TSC5 : Kontroler polowy

Podłączony, wydajny notebook terenowy. TSC5 to nowy notebook terenowy firmy Trimble. Jest oparty na systemie Android, z łatwą ergonomią oprogramowania. Jego 5-calowy ekran, podświetlana klawiatura i 16-godzinny czas pracy na baterii zapewniają optymalne użytkowanie w każdych warunkach. Ten notebook terenowy łączy w sobie wysoką wydajność, lekkość, wytrzymałość i niezawodność. Stanie się on obowiązkowym wyposażeniem Waszych zakładów pracy.
Siteworks SE : Oprogramowanie geodezyjne

Platforma geodezyjna dla kierowników budowy. Trimble Siteworks SE to platforma geodezyjna opracowana specjalnie z myślą o kierownikach budów, brygadzistach i innych osobach pracujących na budowie, które muszą wykonywać proste pomiary geodezyjne lub aplikacje monitorujące projekt.
TSC7 : Kontroler polowy

Kontroler polowy opracowany specjalnie dla Siteworks. TSC7 to najpotężniejszy Kontroler polowy w ofercie Trimble SPS. Jest kompatybilny ze wszystkimi mobilami, bazami i tachimetrami Trimble, aby spełnić wszystkie Twoje codzienne potrzeby: pomiary, układy, inspekcje, inwentaryzacje, monitorowanie projektów, śledzenie aktywności maszyn, instalacja systemu 3D itp.
SPSx30 – Zrobotyzowany tachimetr

Dokładność i wydajność Tachimetry SPSx30 (SPS730 lub SPS930) zapewniają niezrównaną kontrolę nad wszystkimi operacjami geodezyjnymi, takimi jak pomiary, tyczenie bez lustrowe lub za pomocą lustra geodezyjnego, pomiary statycznym lub dynamicznym.
Trimble T7 – Kontroler polowy

Tablet T7 jest lekkim i wytrzymałym narzędziem zaprojektowanym w celu ułatwienia wszystkich zastosowań geodezyjnych w terenie. Ten kontroler polowy jest kompatybilny z konfiguracjami GNSS i optycznymi (Total Station). Jest to intuicyjne i łatwe w obsłudze rozwiązanie, które może być wykorzystywane zarówno przez geodetów, jak i kierowników budów. Podobnie jak wszystkie rozwiązania Trimble, może być podłączony do portalu WorksManager connected site, umożliwiając niemal natychmiastową synchronizację między biurem a placem budowy.