Przygotowanie projektów maszyn

 • Aby zaoszczędzić Ci czas, SITECH Poland oferuje usługę przygotowania projektów maszyn. Polega to na modyfikacji projektów w taki sposób, aby miały one odpowiedni format do umieszczenia w skrzynkach kontrolnych systemów naprowadzania. Przygotowanie projektów maszynowych dotyczy plików maszynowych 3D.

Metodologia

Skontaktuj się z naszą infolinią SITECH Poland i prześlij swoje projekty do naszych ekspertów technicznych. Zajmiemy się Twoimi plikami projektowymi w formacie .dxf lub innych formatach.

Następnie w ciągu 24 godzin zostaną one zamienione na pliki maszynowe.

Nasz fachowy serwis zapewnia szybkie przygotowanie projektów maszyn bez konieczności mobilizacji zasobów w Państwa zespole.

Usługi dodatkowe

Nasz zespół zapewnia również kompleksową obsługę w zakresie przygotowania danych maszyny, kalibracji miejsca pracy i kalibracji maszyny poprzez nasz pakiet uruchomienia w miejscu pracy. Usługa ta jest świadczona zarówno w biurze jak i na miejscu u Państwa

Niezależnie od tego, czy szukasz szkolenia wstępnego, czy zaawansowanego, nasi inżynierowie aplikacji mogą uzupełnić Twoją wiedzę o szereg kursów, aby zmaksymalizować wykorzystanie sprzętu Trimble. Więcej wskazówek dotyczących użytkowania sprzętu znajdziesz na naszej stronie link 

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych pakietów szkoleniowych, skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego, pobierz naszą broszurę szkoleniową lub skontaktuj się ze swoją zwykłą osobą kontaktową w SITECH Poland.

Twoja prośba

  Wypełnij ten formularz, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.  Pan
  Pani

  Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych można znaleźć w naszym Polityka danych osobowych.


   Wypełnij ten formularz, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.   Pan
   Pani

   Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych można znaleźć w naszym Polityka danych osobowych.


   Close