Specjalista ds. marketingu

Miejsce pracy: Kraków

Poszukujemy do naszego zespołu Specjalisty ds. marketingu, pasjonata nowoczesnych strategii promocyjnych, który doskonale czuje się w świecie marketingu cyfrowego. Jeśli jesteś osobą z kreatywnym podejściem do promocji, lubisz wyzwania i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, dołącz do naszego zespołu. Sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

• Doświadczenie zawodowe w obszarze marketingu
• Znajomość narzędzi i strategii marketingowych
• Dobra znajomość obsługi programów graficznych (np. Adobe Photoshop, Illustrator)
• Umiejętność tworzenia i prowadzenia kampanii reklamowych w mediach społecznościowych
• Analityczne myślenie oraz umiejętność interpretacji danych
• Dobra organizacja pracy oraz umiejętność zarządzania czasem
• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z marketingiem)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
• Kreatywność i innowacyjność w podejściu do rozwiązywania problemów
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Znajomość narzędzi do analizy rynku i konkurencji
• Chęć ciągłego doskonalenia swoich umiejętności
• Umiejętność szybkiego przyswajania nowych technologii i trendów w marketingu
• Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku

Zadania:

• Tworzenie i realizacja strategii marketingowej
• Planowanie, wdrażanie i monitorowanie kampanii reklamowych
• Analiza efektywności działań marketingowych
• Tworzenie treści promocyjnych (teksty, grafiki, wideo)
• Organizacja i koordynacja wydarzeń promocyjnych
• Monitorowanie trendów na rynku i dostosowywanie strategii
• Współpraca z zespołem kreatywnym i sprzedażowym
• Dbanie o wizerunek firmy w mediach społecznościowych
• Tworzenie raportów i prezentacji dotyczących działań marketingowych