Trimble Loadrite Payload Management: ważenie na pokładzie w ramach prowadzenia Earthworks


Automatyzacja, łączność, ważenie pokładowe, rzeczywistość rozszerzona: platforma Trimble Earthworks poprzez swoje liczne funkcjonalności wprowadza place budowy w erę cyfrową i oferuje Ci nieskończoną liczbę możliwości zwiększenia produktywności.

Trimble Loadrite – Dowiedz się więcej o tej zaawansowanej funkcji, która zwiększa bezpieczeństwo Twoich transportów i minimalizuje ich wpływ na emisję dwutlenku węgla.

Kontrolowanie obciążeń

Korzystanie z Loadrite Payload Management dla Earthworks zapewnia spójny i zoptymalizowany załadunek, unikając przeciążeń, które powodują problemy z bezpieczeństwem i niedociążenia, które powodują utratę wydajności. Przeglądaj swoje raporty dotyczące obciążenia w aplikacji Trimble Insight HQ – która przekłada wszystkie dane LPM na pulpity nawigacyjne.

Zmniejszony wpływ na emisję dwutlenku węgla: Twoje obciążenia są optymalizowane, liczba cykli jest zmniejszona i emitujesz mniej CO2.

Rozwiązanie all-in-one: prowadzenie i ważenie

W kabinie nie ma potrzeby korzystania z wielu ekranów, aby uzyskać dostęp do danych projektu i ważenia. Wszystkie informacje są skonsolidowane na tablecie systemu prowadzenia prac ziemnych Trimble Earthworks, co ułatwia dostęp i odczyt informacji. 

Kontrolowanie inwestycji

Loadrite Payload Managemente ładunkiem to opcja uzupełniająca do systemu prowadzenia Trimble Earthworks. Jest to znacznie mniejsza inwestycja niż tradycyjne rozwiązanie wagowe. Dodatkowo korzystasz z mocy przetwarzania czujników IMU Trimble Earthworks, zapewniając szybkie i dokładne informacje zwrotne.

Pobierz broszurę dotyczącą ważenia pokładowego.

Dowiedz się więcej o platformie prowadzenia Trimble Earthworks.