Oszczędności i redukcja emisji CO2 z SITECH Poland


Technologia Trimble i doświadczenie SITECH Poland to kombinacja, która zmniejsza Twój ślad węglowy na budowach

Wzrost cen materiałów i paliw oraz coraz ważniejsze znaczenie wymiaru środowiskowego w przetargach to nowe wyzwania dla firm budowlanych. Muszą one zatem dostosować swoje metody, aby uzyskać oszczędności i podjąć działania mające na celu zmniejszenie śladu węglowego na placach budowy. Digitalizacja i optymalizacja metod działania są odpowiedzią na te wyzwania, a SITECH Poland jest ich partnerem we wdrażaniu tych nowych rozwiązań.

Oszczędności i redukcja emisji CO2

Prowadzenie i łączenie

Systemy sterowania maszynami Trimble oraz sprzęt geodezyjny dystrybuowany przez SITECH Poland to wiodące na świecie rozwiązania w zwiększaniu wydajności na placach budowy. Technologie te pozwalają na bardziej precyzyjną i szybką pracę.

Systemy sterowania maszynami Trimble 2D i 3D zapewniają operatorowi osiągnięcie wymaganych parametrów szybciej i w mniejszej liczbie przejazdów – i to na wszystkich typach maszyn: roboty ziemne (link), wykończeniowe i drogowe (link) – z rezultatem:

  • Zmniejszenie zużycia paliwa,
  • Redukcja emisji CO2,
  • Efektywne wykorzystanie materiałów.

Połączenie maszyn i sprzętu geodezyjnego z oprogramowaniem do śledzenia prac- takim jak Trimble WorksManager i Trimble WorksOS – pozwala uniknąć sytuacji, w której geodeci muszą udać się na plac budowy, aby zaktualizować pliki projektu i sprawdzić postęp prac.

Dzięki tym platformom wszystkie informacje związane z projektem są synchronizowane w czasie rzeczywistym z placu budowy do biura i z biura na plac budowy. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mają aktualną wersję projektu i bardzo szczegółowe śledzenie bieżących postępów w poszczególnych fazach. Moduł zdalnej pomocy Trimble WorksManager pozwala geodecie przejąć kontrolę nad narzędziami Trimble rozmieszczonymi na placu budowy w dowolnym momencie ze swojej stacji roboczej. Można to również zrobić w celach szkoleniowych lub wsparcia technicznego.

Komunikacja jest więc w centrum procesu redukcji śladu węglowego na placu budowy.

Wsparcie SITECH Poland

SITECH Poland, poprzez serwisi swoich inżynierów pomaga w identyfikacji sposobów poprawy Twoich procesów produkcyjnych. Wsparcie naszych inżynierów produkcji zapewnia prawidłowy dobór wielkości floty maszyn i optymalizację przepływów na placu budowy lub w kamieniołomie. Poprzez badania i raporty dotyczące wydajności, doradztwo i codzienne wsparcie, zapewnia wdrożenie maszyn i metod najlepiej dostosowanych do Twoich projektów. Pomagają Ci obniżyć koszty produkcji i zmniejszyć ślad węglowy.

Równolegle, zespół SITECH Poland szkoli i wspiera Twoich operatorów i geodetów, aby mogli w pełni wykorzystać rozwiązania Trimble:

  • Szkolenie na miejscu lub w biurze na symulatorze,
  • Wsparcie techniczne z możliwością zdalnego sterowania (poprzez Trimble WorksManager),
  • Przeglądy i konserwacja sprzętu geodezyjnego i systemów niwelacji, aby zapewnić dokładność i niezawodność pracy.

Cały nasz zespół jest do Państwa dyspozycji w celu uzyskania dalszych informacji i przedstawienia produktów. Nie wahaj się skontaktować z nami poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej