Codzienne kontrole systemu prowadzenia Trimble 3D


Jak zapewnić, aby na co dzień w pełni wykorzystywać system prowadzenia Trimble 3D?

4 kroki zapewniające lepszą dokładność

Aby w pełni wykorzystać możliwości rozwiązania Trimble 3D guidance, konieczne jest ustawienie w systemie określonych parametrów maszyny i przeprowadzenie kontroli pozycjonowania na projekcie. Są to szybkie, ale kluczowe kroki, aby zapewnić optymalną kalibrację rozwiązania do prowadzenia pojazdów w celu uzyskania maksymalnej dokładności i wydajności.

Etap 1

Wprowadź do systemu to, co jest związane ze zużyciem Twojej maszyny: zestawy klinów, siłowniki, zużycie lemieszy, zużycie zębów łyżki itp.

Etap 2

Sprawdź podłączenie elementów składających się na Twój system naprowadzania: czujników, ekranu, okablowania itp. W razie wątpliwości lub problemów technicznych, nasza infolinia jest do Twojej dyspozycji w przypadku wszelkich pytań dotyczących Twojego systemu.

Etap 3

Po zabezpieczeniu systemu i części maszyny należy wybrać odpowiedni projekt na skrzynce kontrolnej i wybrać połączenie radiowe lub VRS. Pozwoli to na otrzymanie odpowiednich korekt i sprawi, że będziesz wiedział, gdzie znajduje się ząb ostrza lub łyżki z centymetrową dokładnością na projekcie.

Etap 4

Ostatnim krokiem jest umieszczenie klina ostrza lub zęba łyżki na znanym punkcie w X,Y,Z. Ta ostatnia kontrola zapewni Ci optymalne warunki do pracy z maszyną.

Po sprawdzeniu tych czterech punktów można w pełni bezpiecznie rozpocząć pracę nad projektem. Nasza infolinia jest dostępna, aby pomóc Ci na tych różnych etapach. Dodatkowo możemy zaoferować Ci wstępne lub fachowe doradztwo lub szkolenie z topografii, aby dać Ci wiedzę, której potrzebujesz, aby stać się w 100% autonomicznym.