Earthworks 3D – Spycharki

Nowy system rozwiązań do prowadzenia spycharek opracowany przez Trimble.

Rewolucja w systemach prowadzenia nie dotyczy jedynie koparek. Firma Trimble opracowała również nową platformę Earthworks dla spycharek. Interfejs, czujniki, sposób instalacji – wszystko zostało od nowa zaprojektowane, aby osiągnąć niezrównany poziom produktywności. Pracując  z systemem Earthworks dla spycharek, podobnie jak w przypadku koparek, doświadczysz korzyści płynących z użytkowania GCS900 3D. Oprócz tego nowy system, z 10-calowym tabletem Trimble z nawigacją dotykową i wyświetlaczem 3D, charakteryzuje się intuicyjną obsługą. 

  • Automatyzacja ruchów maszyn w fazie wykończeniowej 
  • Wyświetlanie projektu i wykopu/zasypywania w czasie rzeczywistym w kabinie 
  • Odczyty pracy maszyny: zbieranie informacji i synchronizacja z danymi projektowymi 
  • Horizonal Steering Control: automatyczne śledzenie wyrównania poziomego 

Nowa era sprzętu dla większej wydajności 

Nowa ergonomia platformy Earthworks Spycharki pozwala całkowicie spersonalizować interfejs ekranu w kabinie: wyświetlania ustawień maszyny na projekcie w poszczególnych ułożeniach oraz wizualizacja różnych informacji związanych z projektem (miejsce docelowe, wykopy/ nasypy, itd.) są w pełni konfigurowalne na tablecie zgodnie z Twoimi preferencjami.  

Od teraz nie musisz już codziennie montować i demontować antenek, ponieważ są one zamocowane na dachu Twojej maszyny. Earthworks dla spycharek pozwala całkowicie spersonalizować interfejs ekranu w kabinie:  wyświetlania ustawień maszyny na projekcie w poszczególnych ułożeniach oraz wizualizacja różnych informacji związanych z projektem (miejsce docelowe, wykopy/ nasypy, itd.) są w pełni konfigurowalne na tablecie zgodnie z Twoimi preferencjami. 

Skończ z codziennym montażem i demontażem antenek i masztów w narożnikach lemieszy. Od tej pory antenki znajdują się w kabinie, a ich ustawienie jest o wiele łatwiejsze i szybsze. 

Pracuj szybciej, ale z tą samą dokładnością 

Przez wiele lat firma Trimble automatyzowała ruchy lemiesza w spycharkach. Z Earthworks osiągnięto nowy kamień milowy: zoptymalizowana nawigacja, wyświetlanie 3D i możliwość jeszcze szybszej pracy dzięki szybkości obliczeniowej czujników IMU. 

Horizonal Steering Control 

Automatycznie steruj maszyną, aby podążała za dowolnym poziomym ustawieniem z modelu 3D. Dzięki temu operator może skupić się na stoku, wydajności maszyny i bezpieczeństwie, a nie na kierowaniu, co zapewnia lepszą świadomość sytuacyjną, większą dokładność i wyższą wydajność przy mniejszej liczbie powtórzeń i kolejnych przejazdów. 

Wybierz pakiet, który najbardziej Ci odpowiada – nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Tobą

Formule

Formation

x
x
x

SITECH Poland–  autoryzowane centrum szkoleniowe – oferuje szereg szkoleń mających na celu optymalizację wykorzystania systemów prowadzenia

Service

x
x

Zarządzanie zmianą, szkolenia, wsparcie telefoniczne, umowy serwisowe: szereg usług, które pomogą Ci łatwo zaadoptować technologie Trimble. Serwis

Ces solutions peuvent également vous intéresser

Votre logiciel

Composez votre offre

Formation

Service

Finaliser ma demande
Close